Header
Evenementen De Club Nieuws De wagens Links Downloads Auteursrechten E-Mail
Top

Lamborghini Clubs in andere landen.

Africa

Lamborghini Club of South Africa
Mr Stephen Ward
P.O. Box 551, Halfway House, 1685 South Africa
Phone : +27 11 314 1095
E-Mail : Royce@global.co.za

Australia

Lamborghini Club of Australia
President - Mark Jansen (Phone : 0417 828 569)
Secretary/Treasurer - David Chidlow (Phone : 0438 836 293)
PO Box 1267, Noosa Heads QLD4567, Australia
E-Mail : lamborghiniclubofaustralia@hotmail.com

Belgium

Lamborghini Club Belgium
Olivier Nameche, President
31, rue Erasme, B-1070 Brussels, Belgium
HTTP : www.lamborghiniclubbelgium.com
E-Mail : info@>lamborghiniclubbelgium.com

Canada

Lamborghini Club of Canada
Glen Kohut, President
709 Broadway Avenue, Regina, Saskatchewan, S4N 1C4 Canada
HTTP : www.lamborghiniclub.ca
E-Mail : info@lamborghiniclub.ca

Denmark

Lamborghini Klub Denmark
Michael Pedersen
HTTP : www.lambo.dk
E-mail : klub@lambo.dk

France

Lamborghini Club France
Vice Président : Jérôme Mangenot
Trésorier : Thierry Hoffmann
Secrétaire général: Pierre le Mounier

5 Allée Des Boyers, 51140 Muizon, France
Phone : +33 3 260 29 580 / Fax: +33 3 260 29 541
HTTP : www.lamborghini-clubfrance.com
E-mail : lambo.club.france@wanadoo.fr

Germany

International Lamborghini Owners Club, ILOC eV
Kitzerow
Kurt-Schumacher-Strasse 40, 63225 Langen / Hessen, Germany
Phone : +49-6103-570210 / Fax : +49-6103-570212
HTTP : www.iloc-ev.de
E-mail : Praesident@iloc-ev.de

Lamborghini Classic Club Germany
Peter Wolf
Kurlandstrasse 45, 90451 Nuernberg
Phone : +49 911 632 90 222 / Fax: +49 911 632 90 220
E-mail : Peter.Wolf.Lamborghini@gmx.de

Holland

Lamborghini Club Nederland
Mr. Jent Mollema and Mr. Ron Willems van Beveren
Elektronweg 24a, 3542 AC Utrecht
Phone : +31 30 241 0205 / Fax: +31 30 241 0069
HTTP : www.lamborghiniclub.nl
E-mail : info@lamborghiniclub.nl

Italy

Lamborghini Club Italia
Dr Daniele Onnis
C/o Agrieesxport S.p.A.
Via Veneto 6 A/B, 46029 Suzzarra (MN)
Phone : +39 0376 534 666 / Fax +39 0376 521 723
E-mail : Agrieexport@mynet.it

Japan

Lamborghini Owners Club Japan
Mr Isao Noritake
491-03 19 Nakamichi Hagiwara, Ichinomiya City, Aichi Japan
Phone : +81 58 669 1368 / Fax : +81 58 669 1793

Kuwait

Lamborghini Club of Kuwait
Zakaria Dashtti
P.O.box 25577, Al-Safat 13116, Kuwait
HTTP : www.lamborghini-kuwait.com
E-mail : info@lamborghini-kuwait.com

Luxembourg

Lamborghini Club Luxembourg
Mr Gilles Schanen
Rue Nic Rolinger 4, 2433 Luxembourg
Phone : +1 305 5391 483 / Fax : +1 304 5391 474
E-mail : gilles.schanen@americas.bnpparibbas.com

Spain

Lamborghini Club España
Phone : + 34 952 297 050 / Fax : + 34 952 296 891

Switzerland

Lamborghini Club Suisse
Kurt Kellenberg
Dornistr. 52, 3512 Walkringen, Switzerland
Phone : n.a. / Fax : n.a.
HTTP : www.lamborghiniclub.ch
E-mail : president@lamborghiniclub.ch

United Kingdom

Lamborghini Club UK
Mr Robin Fowler
Woodhill House Cuckfieldlane Warninglid, West Sussex RH175SN, England
Phone : +44 1444 461144 / Fax : +44 1444 461177
HTTP : www.lamborghiniclubuk.com
E-mail : Sterford@fsbdial.co.uk

United States of America

Lamborghini Club of America
Mr James Heady
P.O. Box 649, Orinda, CA 94563
Phone : +1 925 253 9399 / Fax : +1 925 253 9397
HTTP : www.lamborghiniclub.com
E-Mail : heady@lamborghiniclub.com

Lamborghini Owners Club of America
Jim Kaminski
P.O. Box 7214, St. Petersburg, 33734 Florida
Phone : +1 727 823 3536/ Fax : +1 727 392 3474
HTTP : www.lamborghiniclubowners.com

Lamborghini Club of America
Mr Robert Haroutunian
C/o PPI consulting 1 250
24th Street NWSuite 170, Washington DC 20037
Phone : +1 202 463 7185 / Fax : +1 202 293 2004
E-Mail : rharoutunian@att.net

footer